REZERVACE PŘES TELEFON : +420 728 272 958

SKIAREÁL LIPNO

NEPŘEHLÉDNĚTE

SKIAREÁL LIPNO/KRAMOLÍN

 

Více zábavy na sněhu

 

Skiareál Lipno se nachází 20km od penzionu v nadmořské výšce 900m. V moderním lyžařském středisku zaměřené na rodiny s dětmi, začátečníky a pokročilé lyžaře na Vás čekájí bezpečné, perfektně upravené a převážně nenáročné sjezdovky o celkové délce 11km.

Největší rodinná sjezdovka měří 1,4km a je využívána i k večernímu lyžování.

Dva dětské parky Bambiny park dlouhý 60m to je zábava na sněhu pro ty nejmenší lyžaře a Foxpark to je nejmodernější výukové hřiště v České republice o délce 120m se třemi pojízdnými koberci a pohádkovýmí slalomy. Děti se už od 3let učí hravou formou lyžovat pod dohledem maskotů lišáka Foxe a kapitána Lipánka.

Snowpark Lipno je dlouhý 600m a má vlastní vlek v podobě nekonečného lana. První část snowparku se čtyřmi bednami a nízkými skoky je  vhodná pro výuku základů freestylu a je speciálně navržena pro začínající jezdce, druhá část je určena pro pokročilé a zkušené jezdce se třemi širokými platformami a nechybí ani rovná nebo lomená bedna.

Skicrossová dráha je pro malé i velké lyžaře nebo snowboardisty, samostatná 800m dlouhá sjezdovka.

Slalomová dráha dlouhá 500m je každý den vytyčována a je určena pro sportovní lyžařské nadšence, kde si každý může vyzkoušet své lyžařské dovednosti. Prověřit své sjezdové umění a porovnat časy s vrcholovými lyžaři můžete na dráze dlouhé 250m za mírný poplatek.

O přepravu mezi sjezdovkami se postarají 3 čtyřsedačkové lanovky a v dětském parku 3 pojízdné koberce.

Sněhová jistota ve skiareálu Lipno je zajištěna moderním zasněžovacím systém. Výkonná sněžná děla pokrývají 100% sjezdových tratí.

Zaparkujete zdarma v těsné blízkosti pokladen a nástupní stanice lanovky.

 

Běžkaři si přijdou na své

 

V okolí Lipna nad Vltavou je upravováno 40km běžkařských tratí.

 

 

ADRESA

Černá v Pošumaví 279,

382 23 Černá v Pošumaví

 

 

Jsme plátci DPH

KONTAKT

Markéta Junková

 

Tel.: +420 728 272 958

Tel.: +420 608 731 541

Email: info@ubytovanimalelipno.cz

 

 

ZHOTOVIL